SKYBLOCK V3

2019-06-17 05:19:27

 

v3

SKYBLOCK V3 GÜNCELLEMESİ

Yaz Tatiliniz artık SkyBlock V3  ile daha eğlenceli ve Sürpriz Dolu!

 

Otomatik Toplama: Skyblock'da belirli blokları kırıp toplarken sıkıntı yaşadığınızı duyduk. Yeni getirdiğimiz sistem sayesinde, artık belirli blokları kırdığınınızda otomatik olarak envanterinize gelecek! 

Paskalya Eventi: Eventler az mı geliyor? Yeni event geldi! Oyunda rastgele şansla başlayan bu event spawnda belirlenen alanda oluyor. Belirlenen alanda rastgele noktalarda efektler çıkıyor, o efektin altındaki bloğa vurursan, hediyeyi kaparsın!

Yumurta Avcısı: Bir efsaneye göre spawnda saatte bir kaç kere bir yumurta çıkıyor ve eğer sen yumurtayı ilk bulan kişi olur ve açarsan sana sürpriz bir şeyler veriyormuş. Test etmekten zarar gelmez, sunucuya geç ve hemen yumurta çıkması bekle, yumurta çıktığı zaman sana haber gelecek.

Kolay Hasat: Tarlayı ekip biçmekten yorulduğunu duydum. Artık hem biçip hem de ekmek istediğin eşyayı eline alır ve tarlana sağ tıklarsan otomatik ekecektir.

Hediye Damlası: Çüksüz, sizleri çok sevdiğini göstermek için rastgele bir sürede senden Adana gitmeni istiyor ve bir süre sonra sana hediyeler veriyor.

Şans Dükkanı: Yeni bir dükkan gelmiş! Dükkana gerekli ücreti ödedikten sonra giriyorsun orada sandıklar var, hepsi birbirinden güzel hediyeler ile dolu. Sen istediğin sandığı seçiyorsun ve sandıktaki hediyeyi alıyorsun.

 Maden Koyunları: Yeni koyunlar mı, hem de maden veren? KCoin ile aldığın Maden Koyunları, aldığın madeni üretiyor. Çok güzel değil mi?

Şans Blokları: Sünger bloklarını kırdığında şansına göre eşya veriyor. Haydi, şansını göster!

Yardımcı Köylüler: Yardımcı Köylüler sayesinde işlerinizi azaltacaklar! Avcı, Çiftçi, ve Madenci Köylü türü vardır, çiftçi köylü etrafındaki tarımları toplar ve yeniden eker, avcı köylü etrafındaki canavarları öldürür, madenci köylü ise kırıktaş ve cevherleri kazar, topladıkları itemleri yakındaki sandığa koyar.

 

Destek

Oyunda yaşadığınız problemleri lütfen destek sitemizden ticket açarak yazın.

destek.minecraftevi.com

Disclaimer

Minecraft Evi, Mojang ile hiçbir şekilde bağlantılı veya onaylı değildir. Minecraft Evi sunucusunda herhangi bir sorununuz varsa, lütfen yukarıdaki e-postayla bizimle iletişime geçin. Minecraft © ve Mojang AB 2009-2016 markasıdır.

Skyblock (Puan) Sıralama

# Oyuncu Puan
1 Nurullah_Hasan 23423
2 Slavuka125521 17905
3 AhmetDm 15525

Skyblock (Para) Sıralama

# Oyuncu Para
1 OHSaylex 325308242
2 sadQueen 288255115
3 serdartv2109 266446011

BugraaK Görevleri Sıralama

# Oyuncu Kazanma
1 AltannK 35
2 Emrescfb 26
3 Smorehammer 25